spinningles 850x250

Lesrooster

MAANDAG                                             DINSDAG                                                    WOENSDAG

09.00 – 10.00 total body fitness IR        09.00 – 10.00 total body fitness IR     08.45 – 09.45 bodyshape DS

09.00 – 10.00 full body training AH        09.00 – 10.00 step AH                           09.00 – 10.00 total body fitness CD

09.00 – 10.00 spinning ER                       10.00 – 11.00 pilates LW                       09.00 – 10.00 spinning IR

10.00 – 11.00 body pump IR                     10.00 – 10.45 xcore IR                           09.45-10.45 ab attack DS

13.30 – 14.30 callanetics CD                     19.00 – 20.00 spinning JB                     10.00- 11.00 fifty fitness IR

14.30 – 15.30 pilates CD                            19.00 – 19.45 xcore ER                           10.15 – 11.15 fifty shape CD

19.00 – 20.00 spinning MA                       19.00 – 20.00 total body fitness CD    19.00 – 20.00 step EK

19.00 – 20.00 zumba EK                             20.00 – 21.00 spinning JS                      19.00 – 20.00 body combat IM

19.00 – 20.00 ab attack IR                         20.00 – 21.00 body pump JB                19.00 – 20.00 spinning ER

20.00 – 21.00 full body training EK          20.00 – 21.00 pilates CD                      20.00 – 21.00 body pump ER

20.00 – 20.45 xcore IR                                                                                                   20.15 – 21.15 body balance IM 

21.00 – 22.00 circuit fitness IR 

                           

  

DONDERDAG                                        VRIJDAG                                                   ZATERDAG                                              

09.00 – 10.00 zumba EK                    09.00 – 10.00 spinning IR                      08.45 – 09.45 body balance MJ            

10.00 – 11.00 body pump IR              09.00 – 10.00 callanetics CD                 09.15 – 10.15 spinning IM          

18.30 – 19.30 body balance IM        10.00 – 10.45 xcore IR                           09.15 – 10.15 zumba DS

19.00 – 20.00 zumba DS                     10.00 – 11.00 pilates CD                        10.15 – 11.15 body combat IM

19.30 – 20.30 spinning IM                                                                                    10.15 – 11.15 full body training DS

20.00 – 21.00 full body training DS                                                                     11.15 – 12.15 body pump IM 

20.30 – 21.30 body pump IM                                                                        

 

                                                                                                                   

ZONDAG

09.30 – 10.30  Spinning (wisselende docent)

10.30 – 11.30  Wisselende les (wisselende docent) Klik hier om te zien welke les er gegeven wordt.

De initialen van de docenten staan achter de les. Zo kan je precies zien wie welke les geeft. Hierbij de initialen en de volledige namen van onze groepslesdocenten: DS = Dionne Sanders, CD = Carmen Diaconescu, EK = Esther vd Kwast, ER = Esther Ruigrok, AH = Anita Hoppenbrouwer, IM = Irene Meijer, IR = Isabella Rieken, JS = John Selier,  LW = Lucy Witteman, MA = Maureen Alken, MJ = Marlous Jespers en JB = Jaco van Bladel

—————————————————————————————————————————

Lesrooster jeugd

MAANDAG

18.15 – 19.00 scholierenfitness EK

WOENSDAG                                       

15.30 – 16.15 dance mix  4-5 jaar EK

16.15 – 17.00 dance mix 6-8 jaar EK                   

17.00 – 17.45 dance mix 9+ EK

17.45 – 18.30 scholierenfitness EK 

—————————————————————————————————————————