spinningles 850x250

Lesrooster

MAANDAG

09.00 – 10.00 Total Body Fitness AH
09.00 – 10.00 Full Body Training IR
10.00 – 11.00 Body pump IR
13.30 – 14.30 Callanetics CD
14.30 – 15.30 Pilates CD
19.00 – 20.00 Spinning MA
19.00 – 20.00 Zumba EK
19.00 – 20.00 Ab attack IR
20.00 – 21.00 Full Body Training EK
20.00 – 20.45 Xcore IR
21.00 – 22.00 Circuit Fitness IR

DINSDAG

09.00 – 10.00 Total Body Fitness IR
09.00 – 10.00 Step AH
10.00 – 11.00 Pilates LW
10.00 – 10.45 Xcore  IR
19.00 – 20.00 Spinning JB
19.00 – 19.45 Xcore ZZ
19.00 – 20.00 Total Body Fitness CD
20.00 – 21.00 Spinning JS
20.00 – 21.00 Body pump JB
20.00 – 21.00 Pilates CD

WOENSDAG

08.45 – 09.45 Body Shape DS
09.00 – 10.00 Total Body Fitness CD
09.00 – 10.00 Spinning IR
09.45 -10.45 Ab attack DS
10.00 – 11.00 Fifty Fitness IR
10.15 – 11.15 Fifty Shape CD
19.00 – 20.00 Step EK
19.00 – 20.00 Body combat IM
19.00 – 20.00 Spinning MA
20.00 – 20.45 Xcore MA
20.15 – 21.15 Body balance  MJ

DONDERDAG

09.00 – 10.00 Zumba EK
10.00 – 11.00 Body pump IR
18.30 – 19.30 Body balance IM (vanaf 5 okt. 2017)
19.00 – 20.00 Zumba DS
19.30 – 20.30 Spinning IM
20.00 – 21.00 Full body training DS
20.30 – 21.30 Body pump IM

VRIJDAG

09.00 – 10.00 Spinning IR
09.00 – 10.00 Callanetics CD
10.00 – 10.45 Xcore IR
10.00 – 11.00 Pilates CD

ZATERDAG

08.45 – 09.45 Body balance MJ
09.15 – 10.15 Spinning IM
09.15 – 10.15 Zumba DS
10.15 – 11.15 Body combat IM
10.15 – 11.15 Full body training DS
11.15 – 12.15 Body pump IM

ZONDAG

10.00 – 11.00  Spinning (wisselende docent)
11.00 – 12.00  Wisselende les (wisselende docent) Klik hier om te zien welke les er gegeven wordt.

De initialen van de docenten staan achter de les. Zo kan je precies zien wie welke les geeft. Hierbij de initialen en de volledige namen van onze groepslesdocenten: DS = Dionne Sanders, CD = Carmen Diaconescu, EK = Esther vd Kwast, JB = Jaco Bladel, IM = Irene Meijer, IR = Isabella Rieken, JS = John Selier, LW = Lucy Witteman, MA= Maureen Alken, MJ = Marlous Jespers, ZZ = Zsazsa van Zijp en AH = Anita Hoppenbrouwer

———————————–

Lesrooster jeugd

Maandag

18.15 – 19.00 Scholierenfitness

 

Woensdag  

15.30 – 16.15 Dance mix 4-5 jaar
16.15 – 17.00 Dance mix  6-8 jaar
17.00 – 17.45 Dance mix 9+
17.45 – 18.30 Scholierenfitness

————————————